Wyjątkowe
rodzą się w Tobie.
momenty Wiemy, jak cenny jest czas. To właśnie z tych najmniejszych, poukładanych jak kolaż chwil, składa się całe nasze życie. Dlatego tak ważne jest, by je celebrować. Czasami warto zwolnić, wziąć głęboki oddech i przyjrzeć się temu co dookoła i w tobie. To dobry moment. KUP TERAZ
Darmowa dostawa Gwarancja Korzyść zakupowa

Twoja wskazówka do szczęścia.

Dołącz do świata Hornavan – miejsca, w którym małe przyjemności to sprawa najwyższej wagi. Wybierz zegarek, który stanie się twoim talizmanem – przypomnieniem, że wewnętrzny balans i drobne radości to najważniejsze aspekty pięknego życia. Odczaruj dotychczasowe postrzeganie czasu i znajdź swój idealny rytm.

Marka Hornavan łączy minimalistyczny skandynawski design z japońskimi mechanizmami. Projektanci zainspirowani niebywałym pięknem szwedzkiego jeziora Hornavan, stworzyli piękne i ponadczasowe wzory, dla kobiet ceniących sobie elegancję i wyśrubowaną estetykę. Do produkcji zegarków użyte zostały komponenty wysokiej jakości: skórzane paski, stal szlachetna, szkła mineralne. Wszystko to sprawia, że zegarki Hornavan są dobitnym uzupełnieniem garderoby eleganckiej, nowoczesnej i pewnej siebie kobiety. Pasują zarówno na czerwony dywan jak i na co dzień.

Poznaj markę Hornavan i skompletuj własną kolekcję zegarków, inspirowaną skandynawską elegancją.