Kolekcja Prime marki Hornavan

maj 9, 2022 | Strefa Kobiet

Surowy skandynawski klimat, delikatne promienie słoneczne i połyskująca tafla jeziora Hornavan. To krajobraz, który był punktem wyjścia do stworzenia kolekcji Prime przez markę Hornavan. Czystość, lekkość i prostota. A to wszystko zamknięte w delikatnej oprawie.

Kolekcja Prime to 3 modele o klasycznej sylwetce i z bransoletą typu mesh. Ich minimalistyczny design przypomina gładką powłokę szweckiego jeziora Hornavan. Subtelna forma zegarków będzie idealna w przypadku osób z drobnymi nadgarstkami. Ze względu na swój elegancki i niewymuszony design będą niezastąpione jako uzupełnienie stylizacji np. na Komunię lub inną rodzinną uroczystość. To absolutna klasyka klasyki, którą każda kobieta powinna mieć w swojej szafie.

HNV PR1589323221

Elegancja i prostota w jednym. Model HNV PR1589323221 to minimalistyczny zegarek w srebrnej odsłonie, który z pewnością przypadnie do gustu miłośniczkom wysublimowanego stylu. Jego tarczę chroni szkło mineralne, a dzięki wodoszczelności klasy 30 m jest odporny na drobny kontakt z wodą.

HNV PR1688323221

Zegarek HNV PR1688323221, podobnie jak poprzedni, dostępny jest w srebrnej kolorystyce, jednak urozmaicono jego design o oznaczenia godzin w kolorze różowego złota. Tak, jak pozostałe modele z tej serii, posiada bransoletę, której długość dopasujesz do swojego nadgarstka bez konieczności wizyty u zegarmistrza.

HNV PR3889313221

Model HNV PR3889313221 to delikatność i kunszt w jednym. To jedyny złoty zegarek w tej kolekcji. Posiada połyskującą srebrną tarczę z klasycznymi i czytelnymi indeksami. To idealny wybór do codziennych stylizacji, dla kobiet w każdym wieku.

Jeśli w modzie wyznajesz zasadę „mniej, znaczy więcej”, to kolekcja Prime marki Hornavan z pewnością przypadnie Ci do gustu. Każdy z modeli to minimalizm i klasa w czystej postaci. Każda z kobiet zasługuje na odrobinę luksusu. Wybierz zegarek, który da Ci to… i dużo więcej.