Hornavan Miss Polonia

Wybór Miss Polonia

Marka Hornavan jest sponsorem najbardziej prestiżowego i najstarszego konkursu piękności w Polsce- Miss Polonia. Istnieje od 1929 roku a dziewczyna, która sięgnie po tytuł najpiękniejszej reprezentuje nasz kraj w konkursie Miss World.

Organizatorzy Miss Polonia z dużą selektywnością podeszli do wyboru partnerów wydarzenia. Zależało im na tym, by wpisywali się oni w charakter konkursu- by były to marki dla młodych kobiet, ceniących sobie niezależność i przykładających dużą wagę do dbania o siebie.

Taki jest Hornavan- marka zegarków o nowoczesnym, szwedzkim designie. Projektanci tej marki z dużą dokładnością podchodzą do dopracowywanie szczegółów w tych stylowych czasomierzach. W design zegarka Hornavan wpisuje się przede wszystkim prostota. Stanowią one świetne dopełnienie minimalistycznych stylizacji.

Podczas ostatnich wyborów Miss Polonia, które miały miejsce w listopadzie 2019, tytuł najpiękniejszej przypadł Karolinie Bielawskiej. Karolina ma 20 lat i pochodzi z Łodzi. Studiuje zarządzania w języku angielskim na Politechnice Łódzkiej. Zdecydowała się na wybór tego kierunku studiów, gdyż zawsze inspirowały ją są silne i niezależne kobiety biznesu. Jej największą pasją są podróże. Lubi poznawać nowe kultury, ludzi i ich obyczaje. Do tej pory zwiedziła 29 krajów! Jak sama mówi, jako Miss Polonia chciałaby wspierać kobiety w budowaniu ich samooceny i poczucia własnej wartości.

Po wyborach, życie 20- letniej Łodzianki nabrało tempa. Wywiady, eventy, czy sesje zdjęciowe stały się dla niej codziennością. Tu widzimy zdjęcia z sesji promującej nową kolekcję zegarków Hornavan, która miała miejsce na greckim Mykonos.

Bycie ambasadorem marki Hornavan dało Karolinie znacznie więcej niż tylko wyjazd na sesję w pięknym miejscu. Właśnie teraz prowadzona jest kampania widocznościowa, którą widzimy przede wszystkim w sklepach Time Trend oraz na przystankach autobusowych w Łodzi i w Warszawie, w prasie i w Internecie.

Comments are closed.